Home Ostatní Vyhodnocení sezóny 2016/2017

Vyhodnocení sezóny 2016/2017

by administrator

Sezóna již skončila a tak je na čase nějaké to vyhodnocení. Vstupovali jsme do ní jako nováček a v podstatě 4 z 5 hráčů měli zkušenosti jen s amatérským stolním tenisem dospělých, takže jsme nevěděli co očekávat od soupeřů ani od nás samotných. Nakonec hodnotíme sezónu jako úspěšnou, jelikož jsme neskončili poslední, získali pár výher a hlavně se v druhé polovině značně zlepšili oproti první, což dokazují nejenom výsledky, ale i odezva od soupeřů.

Počet odehraných utkání: 24 utkání (147 vyhraných zápasů x 285 prohraných zápasů)

Bodový zisk: 34 bodů (5 výher x 3 remízy x 16 proher)

Umístění v tabulce: 10. místo

Abychom se však jen nechválili, tak malým mínusem bylo klesnutí v tabulce na desáté místo v posledním kole, když jsme se předtím po celou sezónu drželi na deváté pozici, jedna porážka 18:0 a těsná prohra a remíza v zápasech s Jásennou. Do příští sezóny si tedy dáváme následující předsevzetí: skončit lépe než desátí + neprohrát s nikým 18:0 + porazit aspoň jednou Jásennou 🙂

Detailní statistiky jednotlivých hráčů jsou zobrazeny v následující tabulce:

Hráč Odehrané zápasy Odehrané sety Počet výher Počet proher % úspěšnost ELOST koeficient Umístění

A nyní několik zajímavostí a NEJ:

1. Nejvíce odehraných zápasů (88) i setů (334) a také největší úspěšnost (51%) měl Pepa Kovalčík.
  2. Nejsilnějšího soupeře porazil Tomáš Hubka (ELOST 853), a to K. Šilara z Lipí, který měl ELOST koeficient 1051.
  3. Největší zlepšení v průběhu sezóny měl Petr Kulhavý, který si zlepšil ELOST koeficient o 90 bodů.
  4. Nejdelší vítězný set odehrál Robert Konvalina, který porazil v pátém setu K. Stuchlíka z Bohuslavic 21:19.
  5.  Nejvyrovnanější vyhraný zápas odehrál Láďa Vacek, který porazil  P. Saidla z Horní Radechové v pěti setech 10, -9, 10, -10, -8.