Home Mistráky TJ Sokol Velká Jesenice B – TJ Sokol Libchyně B 7:11

TJ Sokol Velká Jesenice B – TJ Sokol Libchyně B 7:11

V druhém kole sezóny odcestoval náš tým na zápas do nedaleké Velké Jesenice, a to v netradiční sestavě.

Jelikož Hubka se nemohl zúčastnit kvůli fotbalovým povinnostem, poprvé nás posílil hráč A týmu Jiří Stejskal. Jeho přítomnost se nakonec ukázala jako zcela zásadní pro zisk plného počtu bodů, protože získal s přehledem 4,5 bodu. V utkání jsme se ujali vedení 0:2 po úvodních čtyřhrách a i v následujících dvouhrách jsme rychle šli do výsledkového trháku. Nejvyšší rozdíl ve skóre byl za stavu 3:9, tedy jistý zisk přinejmenším dvou bodů. Soupeř poté snížil na 5:9, ale následně jsme si zajistili výhru ziskem desátého bodu. Nakonec ještě domácí přidali 2 body, avšak poslední bod patřil opět našemu týmu, když Kulhavý v pěti setech přehrál Vojtase a stanovil tak celkový výsledek na 7:11.  Narozdíl od minulého utkání se v tomto souboji odehráli jen 3 pětisetové zápasy. Naše body získali hráči následovně: Stejskal 4,5, Kulhavý 3,5, Kovalčík 2,5, Vacek 0,5. Detailní zápis z utkání najdete ZDE.