Home Mistráky TJ Sokol Česká Skalice D – TJ Sokol Libchyně B 14:4

TJ Sokol Česká Skalice D – TJ Sokol Libchyně B 14:4

Do nejspíše nejhezčí herny celé soutěže v České Skalici jsme k druhému soutěžnímu utkání odcestovali v sestavě Kovalčík, Kulhavý, Hubka a Konvalina. S domácím týmem jsme nikdy nezískali ani bod a i tentokrát svou roli favorita jasně potvrdil. Přesto to byla zajímavá zkušenost, jelikož jsme se utkali s dvěma novými hráči: Marinicou a Kuťákem. Zejména prvně jmenovaný bude určitě patřit mezi nejlepší hráče soutěže. V utkání se dařilo, stejně jako v před týdnem, hlavně dvojici Kulhavý – Hubka, kteří oba získali po 2 bodech a byli tedy jedinými, kteří bodovali. Oba porazili domácího Špetlu a Kulhavý přidal bod s Kuťákem a Hubka s Cimburkem. Tato vítězství se dají považovat za cenná, jelikož oba skaličtí hráči mají jasně lepší ELO a např. Cimburek měl minulé dvě sezóny úspěšnost přes 75%. Překvapivě bez bodu zůstal Kovalčík, který se však poprvé sehrával s novými potahy a v dalších zápasech jistě pár bodů přidá. Za 14 dní nás však čeká možná ještě težší utkání, jelikož zajíždíme do Bohuslavic – týmu, který je jedním z favoritů celé soutěže a v prvním zápase této sezóny porazil právě Českou Skalici jasně 13:5. Report z utkání ZDE a zápis ZDE.