Home Mistráky TJ Sokol Libchyně B – TJ Sokol Velká Jesenice C 7:11

TJ Sokol Libchyně B – TJ Sokol Velká Jesenice C 7:11

Po dvou venkovních utkáních nás čekají dvě domácí, a to první bylo proti céčku Velké Jesenice. S tímto soupeřem jsme za 3 sezóny neuhráli ani bod a naším nejlepším výsledkem byla prohra 7:11. Nastoupili jsme v sestavě Kulhavý, Kovalčík, Hubka, Konvalina a solidní výkon tentokrát předvedli všichni aktéři. Utkání sice začalo těsnou pětisetovou prohrou dvojice Hubka, Konvalina ve čtyřhře, ale poté jsme již začali nějaké ty body sbírat. Dařilo se nám zejména proti Vohralíkovi a Zajíčkovi. Z týmu soupeře je potřeba vyzdvihnout čtyřbodového Dočekala a zejména Miloše Vojtase, který jakožto nováček v soutěži získal 3 body. Nejnapínavější zápas se odehrál mezi Konvalinou a Zajíčkem, ve kterém Konvalina po velkém pětisetovém boji (-10, 9, 10, -10, 11) získal svůj první letošní bod. Nakonec jsme získali body následovně: Hubka 2, Kulhavý 2, Kovalčík 2, Konvalina 1 – celkově tedy 7 bodů. Tímto výsledkem jsme tak vyrovnali náš nejlepší výsledek s tímto soupeřem a také poprvé po dlouhé době bodovali všichni hráči týmu, takže i přes prohru hodnotíme utkání pozitivně. Report z utkání ZDE a zápis ZDE.