Home Mistráky Sokol České Meziříčí D – TJ Sokol Libchyně B 14:4

Sokol České Meziříčí D – TJ Sokol Libchyně B 14:4

V prvním utkání nového roku nás čekal zápas v Českém Meziříčí, což pro nás byla na domácí půdě tohoto soupeře premiéra. Na podzim jsme ve vzájemném zápase prohráli těsně 8:10, avšak od té doby se dle výsledků nejenom zlepšil, ale i posílil, takže jsme očekávali ještě těžší utkání. Zajímavostí a potvrzením tohoto faktu může být to, že nad Boreckou jsme doma dvakrát zvítězili, kdežto nyní už nastoupila v souběžně hraném utkání vyšší třídy a čtyřikrát zvítězila! Předpověď se potvrdila v podstatě od zahajovacích čtyřher a domácí šli do vedení až 8:0! Poté jsme se konečně dočkali bodů i my, když nejdříve překvapivě zvítězil Konvalina nad Nováčkem a následně přidal druhý bod Kulhavý. Dokonce 2 body poté přidal i Hubka, avšak naopak se nedařilo Kovalčíkovi, který zůstal bez bodu. V utkání jsme tak získali 4 body. V dalších utkáních nás čekají přetěžcí soupeři z horních pozic tabulky – Česká Skalice a Bohuslavice.
Report z utkání ZDE a zápis ZDE.