Home Mistráky TJ Sokol Libchyně B – TJ Jiskra Jaroměř F 2:16

TJ Sokol Libchyně B – TJ Jiskra Jaroměř F 2:16

V pátečním domácím utkání jsme nastoupili proti favorizované Jaroměři, která se netají postupovými ambicemi. Soupeř nic neponechal náhodě či nepropadl podcenění a přijel s pěti velice silnými hráči, jejichž průměrný ELOST koeficient činí skoro 1100 bodů, což je zhruba o 200 více než náš průměrný koeficient. Síla soupeře se potvrdila hned od prvních zápasů a Jaroměř se rychle ujala vedení 0:7, ačkoliv v úvodní čtyřhře byli Kulhavý s Kovalčíkem a poté dvakrát Hubka v zápasech s Kyškou a Tichým blízko výhrám a prohráli až v pěti setech. Bodu jsme se nakonec přece jenom dočkali, když Kulhavý s Kovalčíkem porazili Le Tiu, který poté vystřídal a do utkání s Hubkou nastoupil již „trávař“ Munzar. Další bod se nám už získat nepodařilo a favorit potvrdil svoji roli a jasně zvítězil. Report z utkání ZDE a zápis ZDE.