Home Mistráky TJ Sokol Libchyně B – TJ Sokol Zbečník B 8:10

TJ Sokol Libchyně B – TJ Sokol Zbečník B 8:10

První listopadový podvečer jsme v domácí herně přivítali tým Zbečník B. S tímto týmem střídavě vyhráváme i prohráváme a i jsme v minulosti remizovali, takže se dalo očekávat další z vyrovnané utkání. Úvod tomu sice nenasvědčoval, jelikož soupeř se dostal do vedení 2:5, ale poté se nám podařilo postupně srovnat stav na 6:6 a později na 8:8 před posledními dvěma zápasy. Utkání tak mělo velice dramatickou koncovku, avšak v závěrečném dvojzápase bohužel nedošlo k překvapení a favorizovaní Červený a Friedem porazili Hubku a Kulhavého a tak se zrodila naše první letošní prohra. Zajímavostí je, že přes vyrovnaný průběh utkání byl jen jeden zápas pětisetový. Pozitivem na utkání je fakt, že se všem členům našeho týmu podařilo bodovat a to takto: Kovalčík 3,5, Kulhavý 2,5, Hubka a Vacek po 1. Po několika pátečních utkáních zajíždíme k příštímu utkání již ve středu ke staronovému účastníkovi soutěže, týmu z Josefova. Report z utkání ZDE a zápis ZDE.