Home Mistráky TJ Sokol Vysoká Srbská A – TJ Sokol Libchyně B 12:6

TJ Sokol Vysoká Srbská A – TJ Sokol Libchyně B 12:6

Po pátečním domácím utkání a víkendovém oddychu jsme se hned v pondělí vypravili na utkání s Vysokou Srbskou, což je dle dosavadních výsledků určitě jeden z favoritů soutěže. Domácí tým se předvedl v dobrém světle hned v úvodních čtyřhrách, když dokázal vyhrát obě, což znamenalo pro dvojici Kulhavý, Kovalčík první prohru v sezóně! Ve dvouhrách také získával jeden bod za druhým, vyjma zápasů s Pepou Kovalčíkem, který potvrzuje skvělou letošní formu a dokázal získat 3 body. Až ke konci utkání zabodoval i Kulhavý s Hubkou a získali 2, resp. 1 bod, čímž stanovili celkový výsledek na 12:6. Tento výsledek považujeme, vzhledem k síle soupeře, za solidní. Zajímavými utkáními byly dozajista 3 pětisetové zápasy, a to vítězství Kovalčíka nad Špačkem, poté vítězné utkání Macháčkové s Kulhavým a následně její překvapivá prohra s Hubkou, kdy ztratila vedení 2:0 (6,7,-9,-8,-10)!. V dalším utkání nás na domácí půdě čeká tým Velké Jesenice, a to až v pátek 29.11.2109 a systémem pátek-pondělí odehrajeme všechna 4 zbývající utkání tohoto roku. Report z utkání ZDE a zápis ZDE.